Wyniki konkursu inspiracji

Witajcie kochani, nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu inspiracji. Przede wszystkim chciałam podziękować wszystkim małym i dużym twórcom – dzieciom i mamusiom za udział w konkursie. Dziękuję Hani, Filipkowi, Milence, Eliaszkowi, Kalince i Krysi, a także dodatkowo Szymonowi i Fionie 🙂

Dziękuję za Wasze piękne prace, WSZYSTKIE SĄ CUDNE!!

Każdy z Was otrzyma w nagrodę grę rodzinną karty wdzięczności, która została stworzona w celu kształtowania nawyku wdzięczności i doceniania dobrych rzeczy jakie spotykają nas w życiu. Życzę Wam miłej zabawy! Ponadto każdy uczestnik otrzymuje ebooka „Cieszę się kiedy.. o tym co lubię robić w domu”. Oglądanie i czytanie książki stanowi okazję do wspominania miłych chwil spędzonych razem. Znajdziecie tam również pomysły na miłe spędzanie czasu w domu.

Chciałam wyróżnić szczególnie Eliaszka z Mamą za wykonanie dinozaura, który uzyskał ponad 30 polubień. W prezencie otrzyma książkę „Gdzie mieszka szczęście”, która opowiada historię o poszukiwaniu szczęścia przez trzy małe myszki. Postanowiłam, że książkę otrzyma również Milenka, która razem z mamą wykonała WSZYSTKIE prace konkursowe. Gratuluję!

Jeszcze raz dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Mam nadzieję, że przyniósł Wam wiele radości 🙂

W maju z okazji nadchodzącego Dnia Mamy, szykuję wiele niespodzianek dla Was, dlatego zachęcam wszystkie mamy do zaglądania na Fanpage i bloga.

Jeśli chcecie mnie posłuchać jak ogłaszam wyniki to zajrzyjcie tutaj

Pozdrawiam Was gorąco i cieszę się, że jesteście 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.