“Szczęśliwa ciąża i cudowne narodziny” kurs online

To w jaki sposób rodzisz, jakie emocje towarzyszą Ci w czasie ciąży i w trakcie porodu ma wpływ nie tylko na Ciebie i Twoją przyszłość, ale również na Twoje dziecko. Wyobraź sobie, że masz moc sprawić, aby czas ciąży był wypełniony spokojem i radością, wierzysz we własne możliwości i ufasz swojej intuicji, a Twój poród przebiega łagodnie.

Twoje dziecko potrzebuje przede wszystkim zdrowej, spokojnej i zadowolonej mamy.  Możesz o to zadbać już dziś! Przygotowując się do porodu, ucząc się technik relaksacji możesz przeżyć poród o jakim marzyłaś, zapewniając sobie i dziecku DOBRY POCZĄTEK Waszego wspólnego życia.

Wspomnienia narodzin dziecka zostaną z Tobą na całe życie. Dzięki kursowi „Szczęśliwa ciąża i cudowne narodziny” Twój poród naprawdę może być pięknym i wzmacniającym doświadczeniem, a czas ciąży możesz spędzić w spokoju, oczekując z radością na narodziny Twojego maleństwa. Czy warto?

W czasie ciąży i porodu dziecko odczuwa Twoje emocje. Komplikacje w czasie porodu, przykre wspomnienia porodowe mogą przyczyniać się do powstania u przyszłej mamy min. depresji poporodowej, nie wspominając o dolegliwościach fizycznych jak np. obniżenie narządów rodnych, czy bolesne blizny.

W takiej sytuacji również dziecko podobnie jak jego mama doświadcza lęku, stresu, przerażenia i może ucierpieć na zdrowiu. Poród w napięciu i stresie  może sprawić, że początki Twojego macierzyństwa będą trudniejsze, mogą wystąpić także min. problemy z laktacją i karmieniem piersią.

Przez przygotowanie do porodu, odpowiednie oddychanie, stosowanie technik głębokiego relaksu nie tylko zmniejszasz odczucie bólu porodowego, ale również ułatwiasz przyjście na świat swojemu dzieckuzwiększasz jego dotlenienieułatwiasz mu wstawienie się w kanał rodnyminimalizujesz prawdopodobieństwo urazów krocza i komplikacji w czasie porodu – słowem zapewniasz sobie i swojemu maluchowi dobry start na początku Waszego wspólnego życia, poza Twoim łonem. Inwestując w kurs, inwestujesz w WASZ DOBRY START!

Kurs “Szczęśliwa ciąża i cudowne narodziny” – wszystko co musisz wiedzieć, by w czasie ciąży zadbać o siebie i swoje Maleństwo oraz w spokoju przygotować się do porodu zamknięte w 7 tygodniowym procesie opartym na praktycznej wiedzy, by jak najlepiej wesprzeć Ciebie i zapewnić Ci łagodny poród. Dołącz do kursu i skorzystaj z bonusów. Zadbaj o to, by Twój poród był taki, jak sobie wymarzyłaś. Dowiedz się więcej tutaj: szczęśliwa ciąża i cudowne narodziny – kurs online