Kurs Szczęśliwa ciąża online :-)

Kochana! Jeśli jesteś w ciąży i oczekujesz na narodziny swojego dziecka, gorąco zapraszam Cię na kurs „Szczęśliwa ciąża”, który jest moim autorskim projektem, pierwszym takim na rynku, skupiającym się na emocjonalnym przygotowaniu do porodu. Kluczowe w porodzie jest to, co dzieje się w naszej głowie. Oczekuj najlepszego, bądź przygotowana na najgorsze.

W czym pomoże Ci kurs “Szczęśliwa ciąża”?

Kurs on-line „Szczęśliwa ciąża” to 7-tygodniowe, 49 dniowy kurs, który pomoże Ci:

  • oswoić lęk przed porodem i nauczyć się technik głębokiego relaksu,
  • zadbać o dobre samopoczucie w ciąży,
  • emocjonalnie przygotować się do porodu,
  • zapanować nad stresem w czasie porodu, byś potrafiła dostrzec i wykorzystać Twoją wewnętrzną siłę.

Z czego składa się kurs “Szczęśliwa ciąża”?

Każdego dnia będziesz otrzymywać na maila ćwiczenia dot. Twoich potrzeb i obaw, efektywnego radzenia sobie ze stresem w czasie ciąży i porodu, wskazówki jak zadbać o swoje samopoczucie i emocje Twojego dziecka.

W ramach kursu otrzymasz również 14 nagrań dot. przygotowania do porodu w głębokim relaksie tj. afirmacje, relaksacje, medytacje i wizualizacje, których celem jest zaprogramowanie Twojej podświadomości do łagodnego porodu, które pomogą Ci się zrelaksować, dostroić i przygotować do spokojnego porodu. Podczas kursu w zależności od opcji, którą wybierzesz, spotkasz się on-line ze mną na indywidualnych konsultacjach lub w grupie razem z innymi kobietami w ciąży.

Kiedy rozpoczyna się kurs “Szczęśliwa ciąża”?

Rozpoczynamy kolejną edycję kursu w przyszły poniedziałek 16.11.2020. Jest to niezwykły czas, kiedy możemy rozmawiać i dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i tym, co dla nas ważne. Jest to także czas, kiedy możemy zadbać o swoje potrzeby, zachęcać się wzajemnie, wspierać i oswajać swoje lęki.

Twój poród może być pięknym przeżyciem!

Wierzę, że ciąża i poród może dla każdej kobiety być pięknym przeżyciem, zaś ból porodowy ma swoją funkcję i nie musi być taki straszny. W moim wypadku nie był! “Szczęśliwa ciąża” – kurs online jest efektem moich poszukiwań związanych z przebiegiem ciąży i przygotowaniem do własnego porodu.

W czasie ciąży poszukiwałam informacji, wskazówek, inspiracji, które pozwoliłyby mi przeżyć ten czas w zgodzie z naturą, zgodnie z moimi potrzebami i cieszyć się nim, mimo krążących wokół traumatycznych historii porodowych, powszechnej medykalizacji porodów i częstego pomijania wymiaru duchowego i psychicznego przygotowania się do porodu.

Czekamy na Ciebie od przyszłego poniedziałku!

Jeśli jesteś w ciąży i szukasz ciepłego, wirtualnego uścisku i przyjaznych kobiet, które mogłyby Ci towarzyszyć w czasie ciąży, zapraszam Cię gorąco na kurs „Szczęśliwa ciąża”.

Zapraszam Cię również na mój fanpage: https://www.facebook.com/szczesciemamy2020/

💕

Dołącz do nas! Więcej informacji i zapisy na kurs tutaj: https://szczesciemamy.pl/?page_id=399

Więcej o wsparciu mam w czasie ciąży znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.