O mnie

Poznajmy się, nazywam się Kamila Szpunar. Jestem szczęśliwą żoną i mamą. W październiku przywitaliśmy z mężem nasze maleństwo. Zawsze chciałam, by moje dziecko/dzieci żyły w lepszym świecie, wśród szczęśliwych ludzi. Szczęście mamy jest odpowiedzią na to pragnienie. Jest również wynikiem moich doświadczeń związanych z czasem ciąży, porodu i połogu oraz radości i wyzwań w okresie macierzyństwa.

Na co dzień pracuję jako psychoterapeuta systemowy, psycholog. Od 7 lat prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz terapię par, rodzinną i grupową. W ciągu swojej pracy zawodowej prowadzę zajęcia na uczelni i terapię w prywatnym gabinecie, byłam biegłym sądowym, udzielałam konsultacji dla dzieci i młodzieży w szkole, pracowałam ze sportowcami i osobami niepełnosprawnymi. Towarzyszyłam klientom w ich cierpieniu, wyzwaniach, poszukiwaniu rozwiązań problemów. Pracowałam z osobami po wypadkach komunikacyjnych, z ludźmi którzy z powodu choroby stracili swoich bliskich, z dziećmi i kobietami, które były molestowane seksualnie, bite, poniżane, cierpiały na depresję, miały myśli samobójcze, zmagały się z niską samooceną, nieśmiałością. Pracowałam również z rodzinami, które miały trudności natury wychowawczej, z małżeństwami w konflikcie, osobami uzależnionymi.

Jestem wdzięczna za te wszystkie historie. Pokazały mi jak wiele dobra jest w człowieku mimo doświadczonych krzywd i że możliwe jest zbudowanie swojego szczęścia na nowo. Pokazały mi również, że chciałabym nie tylko towarzyszyć moim klientom w trudnościach i przykrych emocjach, ale również wspierać, zachęcać, informować i inspirować do zmian i dawać im konkretne narzędzia, które mogłyby uczynić ich życie szczęśliwszym.

Pragnę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi/obecnymi rodzicami, szczególnie z kobietami – mamami. Wierzę, że gdy każdy dorzuci swoją cegiełkę dobra, ten świat może być miejscem bezpieczniejszym, piękniejszym i szczęśliwszym.

Zapraszam Was do czytania postów i kontaktu w sprawie warsztatów i konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie, Kamila