Terapia i wsparcie

Szczęście mamy to miejsce, gdzie możesz odnaleźć wsparcie i otrzymać pomoc oraz zadbać o swoje szczęście i szczęście Twojej Rodziny. To przestrzeń dla Małych i Dużych, którzy chcą być szczęśliwi i cenią dobre, satysfakcjonujące relacje. 🙂

Tutaj dowiesz się, co robić by być szczęśliwym na co dzień, jak odkrywać szczęście, dzielić się nim i odczuwać więcej radości w swoim życiu, ale również jak radzić sobie z nieprzyjemnymi myślami i emocjami.

Pracuję z Mamami, Dziećmi i Tatusiami oraz z całymi Rodzinami. Szczególnie zależy mi na udzielaniu wsparcia i pomocy przyszłym i obecnym Rodzicom, tak by potrafili zadbać o siebie w czasie ciąży, porodu i połogu, a także by z odwagą stawiali czoła wyzwaniom rodzicielstwa. Jestem tu również po to, by towarzyszyć Wam w przechodzeniu przez często trudne doświadczenia związane z czasem okołoporodowym jak np. depresja poporodowa, lęk przed porodem.

Podczas konsultacji dowiedziecie się także jak zadbać o Dzieci i Rodzinę, jak okazywać wzajemną troskę, cieszyć się relacjami z bliskimi i dbać o ich szczęście. Pracuję również z dziećmi i młodzieżą w poszukiwaniu rozwiązań ich problemów.

Zapraszam do współpracy osoby, które chcą uczyć się i rozwijać, a także potrzebują zmiany w swoim życiu, nie radzą sobie z trudnościami, chcą odbudować swoje szczęście, odnaleźć spełnienie i spokój, tak Małych jak i Dużych.

W swojej pracy stosuję podejście systemowe zarówno w pracy indywidualnej jak i z rodzinami, parami, grupami oraz elementy psychoterapii eriksonowskiej w terapii dzieci i młodzieży (nie martwcie się jeśli nie wiecie, co to znaczy 😉 ).

Oferuję:
– terapię indywidualną dorosłych oraz dzieci i młodzieży,
– wsparcie dla par i rodzin,
– konsultacje psychologiczne,
– warsztaty dla dzieci i rodziców,
– inspiracje w ramach artykułów, które zamieszczam na blogu.

Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam do współpracy. Napisz do mnie lub zadzwoń.

Konsultacje odbywają się w Fundacji Macierzanka przy ul. Felczaka 16 w Szczecinie.

Pozdrawiam serdecznie, Kamila Szpunar